Nezařazené

Ohebný telefon

Tedy ne to, že by si Siemens nemohli i nadále diktovat. To samozřejmě zcela klidně mohou. Ale jako nakupující, tedy zákazník nemusíte jejich model brát. On totiž s tímto převratným vynálezem přišel někdo další. A tím Siemense předběhl.
Doba mobilů, kdy se muži hádali, kdo jej má menšího (ano je to narážka na onen lascívní vtip) už je dávno a dávno pryč.
Také pomaličku míjí doba, kdy se soutěží o větší displej a menší váhu. Rozuměj celého mobilu. Tyto přístroje (viz foto) jistě pomalu zmizí do propadliště dějin. Nebo ne?
krásné děvče s úsměvem
Cena, s kterou přišli výše jmenovaní se pohybovala těsně pod dvěma tisícovkami. Dolarů samozřejmě. A konkurenci nikdo moc nečekal. Což byla chyba.
Šest let se v čínské firmě Royole přemýšlelo, vymýšlelo, zkoušelo a testovalo, než vznikl nový ohebný mobil. Ještě abych upřesnil, co to je vlastně za stroj. Velikostně běžný mobil, který se však rozevřením změní spíše na menší tablet. Se všemi mobilními funkcemi samozřejmě.
„Royalisté“ přišli s cenou prozatímně na tisíci třech stech dolarech, což je tedy o hodně méně nežli konkurence.
rozebraný mobil
Otázka nyní bude znít, jak to všechno dopadne na trhu. Zdalipak bude vůbec zájem? Ono to totiž vypadá skvěle, což o to, ale dle recezenta čínského přístroje, pokud chcete volat, či přijmout hovor, musíte mobil otevřít. Týž člověk to pokládá za velké mínus, na rozdíl ode mne. Myslím, že ty tři nebo pět sekund nemohou zase tak zákazníka ovlivnit, jako to, jak se to celé bude při telefonování držet v ruce. To mi přijde trošku hloupé. Výrobce měl umístit nějaké tlačítko i s reproduktorem a mikrofonkem nějak dopředu, aby nebylo otevírání nutné. Dále recezentovi nevyhovuje jen jedna minikamera a její umístění. Nu, nenarodil se výrobce mobilů ten, aby se zachoval lidem všem, že ano.
Ostatně pokud si přístroj zakoupíte, tak to posoudíte sami. Uvidíte. Nechte se překvapit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohebný telefon