Nezařazené

Oslava, jak se patří


Příležitost


Jelikož budete zařizovat nějakou událost, tak se musí připravit dle toho, o jakou záležitost se jedná. K narozeninám budete chystat jiné věci než na svatbu nebo na rozlučku se svobodou. Ke všem oslavám se ale hodí podobné předměty a věci.


letící konfety


Program


Měli byste mít v hlavě jistý program o tom, jak celý večer/den bude probíhat. Podle toho můžete dále naplánovat to, co budete muset nakoupit a objednat. Například pokud budete chtít obsluhu na večírek, tak budete muset vědět od kdy do kdy ji budete potřebovat, abyste neplatili zbytečně celý večer i přesto, že ji již nebudete potřebovat.


svíčky na dortu


Hosté


Mít sepsaný seznam hostů je téměř povinností. Abyste věděli, kolik jídla a pití bude potřeba, tak musíte mít předběžný přehled o tom, kolik lidí dorazí. Hosté by Vám měli účast buď potvrdit nebo Vám oznámit neúčast. Případné další hosty by Vám také měli oznámit nebo se s Vámi na nich alespoň domluvit. U tohoto bodu záleží spíše na vychování pozvaných.


Zábava


Aby oslava nebyla nudná, tak je potřeba zajistit nějaký program. Ten můžete zařídit díky službám, které toho nabízejí spoustu. Pokud chystáte narozeniny dítěte, tak můžete pozvat klauna nebo kouzelníka. Na rozlučku se svobodou můžete pozvat tanečníka/tanečnici. Záleží opět na tom, o co se bude jednat a pro koho tento den bude připravený.


barevné balonky


Jídlo a pití


Tohoto nesmíte mít moc ani málo. Samozřejmě je lepší, pokud Vám občerstvení bude přebývat, protože pokud by došlo již v polovině party, tak by to nepřidalo na dobrém hodnocení. Pokud Vám nějaké bude přebývat, tak můžete po skončení akce darovat odcházejícím hostům domů. Pití by mělo být uzpůsobeno pro osoby, pro které akce bude pořádána. Pro děti nebudete nakupovat víno, ale spíše dětské džusy, rychlé špunty aj.


Ať už bude party pro kohokoliv, tak byste si jí měli předem promyslet a naplánovat, abyste na nic a nikoho nezapomněli .


Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oslava, jak se patří