Nezařazené

Vlakový portál Českých drah


Cestování vlakem dříve představovalo pro mnoho lidí noční můru. V současné době je to jiné. Kvalita je výrazně vyšší a přitom ceny spojů jsou v současné době mnohem dostupnější díky různým akcím. Komfortní křesla, čisté toalety, kvalitní a cenově dostupné občerstvení a v neposlední řadě také připojení na internet zdarma a nabídka vlakového portálu, díky kterému se ve vlaku nebudete nudit ani Vy a ani Vaše děti.
Nabídka dálkových vlaků Českých drah je už poměrně dlouhou dobu rozšířena o provoz zábavního a informačního vlakového portálu. Jedná se o příjemnou službu, díky které si mohou cestující poslouchat hudbu, prohlížet filmy, číst elektronické knihy, zahrát si nějakou počítačovou hru, nebo zde získají důležité informace o vlakových spojích nebo o zajímavostech v okolí. Ovládání je jednoduché a uživatelsky snadno pochopitelné. 
Pojďme si představit palubní portál Českých drah, a co vše v něm najdete.
 mobil se sluchátky
Palubní portál
·    aktuální informace o jízdě vlaku, jeho poloze, informace o spojích a službách ve vlaku
·    informační servis o místech v okolí tratě včetně mapy
·    elektronické knihy, audioknihy, filmy a hry
·    web určený výhradně pro děti, zábava a informace pro děti
·    nabídka informací v anglickém a německém jazyce, takže je to vhodné také pro cizince
·    responzivní webdesign
 
Vlakový portál plný zábavy a důležitých informací najdete v railjetech a spojích SuperCity Pendolino, vlacích provozovaných jednotkami InterPanter a v českých soupravách EuroCity.
V současné době je také standard WI-FI připojení zdarma. Toto nabízí skoro tisíc vlaků Českých drah na území celé české republiky a to se netýká už jen dálkových spojů, také spojů regionálních, což jsou tři čtvrtiny z celkového internetového pokrytí.
 vlak na kolejích
Samozřejmě ani významní konkurenti Českých drah v tomto ohledu nezaostávají. Své vlastní vlakové portály mají samozřejmě také provozovatelé RegioJet nebo Leo Express, ale o tom zase někdy jindy.

1/5 - (1 vote)
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vlakový portál Českých drah