Kristen Stewart oznámila zasnoubení s přítelkyní Dylan Meyer

Kristen Stewart aktuálně zažívá jedinečný okamžik, na obrazovce i mimo ni.
Herečka, jejíž kritikou uznávaná role zesnulé princezny Diany ve Spencerovi, vstoupila do kin a nedávno oznámila velkolepou novinku.
Filmová Bella známá ze série Stmívání totiž oznámila své zasnoubení s půvabnou scénáristkou Dylan Meyer! O svém zasnoubení informovala během vystoupení v pořadu SiriusXM The Howard Stern Show a také řekla, že se už chystá svatba. „Budeme se brát velmi brzo! Chtěla jsem být ta, která bude o ruku požádána a Dylan mi to splnila. Bereme se, děje se to,“ vyjádřila své nadšené pro E! Zprávy. 

Hvězda Stmívání oznámila své zasnoubení
Zvěsti o tom, že Kristen a Dylan spolu randí se objevily poprvé v létě 2019, kdy byla dvojice spatřena během polibku v New Yorku. Bylo to krátce poté, co se Kristen Stewart rozešla se svou přítelkyní modelkou Stellou Maxwell.
V listopadu 2019 se svěřila mladá herečka Howardu Sternovi, že poprvé řekla Dylan, že ji miluje. „Jsem opravdu impulzivní. Když jsem jí poprvé řekla, že ji miluji, bylo už opravdu pozdě, byly jsme v nějakém baru a byly tam její přátelé nebo co, pak odešli a já si řekl: \’Ach, člověče, já jsem do tebe tak kurevsky zamilovaná. Krátce potom se hvězda novinky Spencer řekla: „Chodila jsem každý den ven s vědomím, že mě někdo vyfotografuje, jak se chovám ke své přítelkyni, ale nechtěla jsem o tom mluvit.“
S Meyer se ale seznámila už během natáčení série Stmívání. Kristen se svěřila, že jejich romance začala na jedné party, na které se obě dvě ženy objevily.

Stewart a Meyer zasnoubení
Zasnoubení je pro Kristen Stewart zcela novou kapitolou. Poměrně nedávno se otevřela časopisu InStyle a svěřila se s tím, že ve svých minulých vztazích byla „tak trochu opatrná“.
Meyer navíc minulý týden na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které je se Stewart ve sladěných bílých tričkách a rozcuchaných drdolech s popiskem „Strašně hrdá na tuto tvrdě pracující princeznu.“