Nezařazené

Dezinfekce bazénové vody je základem úspěchu

Pro opravdu kvalitní péči o bazénovou vodu je zapotřebí hned několik různých přípravků bazénové chemie. Samozřejmě, že základem je dezinfekce, která zbavuje vodu případných bakterií a mikrobů. Chlorové tablety jsou tudíž základním přípravkem pro úpravu bazénové vody. Jde o jednosložkový přípravek, který můžete používat jak pro pravidelnou dezinfekci vody, tak také pro šokovou terapii při zjištění nedostatku dezinfekce v bazénové vodě.

bubliny v bazénu

Ovšem je jasné, že pokud používáte jednosložkové chlorové tablety je zapotřebí k nim pořídit ještě další přípravky, například pro vyrovnání hodnot PH vody nebo změkčovač vody, pokud máte tvrdou vodu, a také algicid, což je přípravek proti řasám. Právě proto, abyste ušetřili za všechny tyto další přípravky, pro Vás máme připravené chlorové tablety triplex či dokonce 5 v 1, které obsahují hned několik účinných složek najednou a nahradí Vám tak hned několik přípravků.

Přípravek triplex kromě toho, že dezinfikuje bazénovou vodu, tak ještě navíc vodu projasňují a zbavují ji zákalu a odstraňují zelenavé zabarvení vody. Jde o multifunkční přípravek, ke kterému se ale ještě stále doporučuje používat i přípravek pro srovnávání PH vody. Naproti tomu přípravek 5 v 1 Vám opravdu ušetří hodně peněz za spoustu přípravků, protože kromě dezinfekce, obsahuje také stabilizátor hodno PH vody, změkčovač, který udržuje vápenaté ionty v rozpustné formě a brání tak jejich usazování na stěnách bazénu, usnadňuje vysrážení mechanických nečistot a projasňuje vodu.

holčičky v bazénu

Jak tedy vidíte, v dnešní moderní době je opravdu obrovský výběr chlorových tablet v mnoha různých provedeních a velikostech balení, všechny ve vysoké kvalitě s obrovskou účinností. Stačí si jen vybrat přípravek, který chcete k ošetření bazénové vody využívat zrovna Vy. Samozřejmě, že si můžete vybrat také z kyslíkové chemie a velkého výběru bazénového příslušenství.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dezinfekce bazénové vody je základem úspěchu