Nezařazené

Dokážete odhalit nevěru? Čeho si všímat a jak partnera usvědčit?

Odhalit partnerovu nevěru je někdy velice snadné, někdy ale mohou být nejrůznější změny chování zavádějící. Jak se ujistit, že jde opravdu o nevěru? 

Dokážete odhalit nevěru? Čeho si všímat a jak partnera usvědčit? 

S nevěrou se nikdo setkat nechce, bohužel se ale většina z nás alespoň jednou v životě dostane do situace, kdy se musí vyrovnat s tím, že partner lže a podvádí. V dlouhodobém vztahu je třeba pracovat i na maličkostech, ale pokud si všimnete něčeho podezřelého, ne vždy to musí znamenat právě to, že je partner nevěrný. Jestliže ale už nějaké zlé tušení máte, snažte se všímat si úplně všeho. I ty nejmenší detaily a změny v chování vás totiž mohou přivést na stopu a pomohou vám odhalit nepříjemnou pravdu. O co kráčí? 

smutná žena

Kde jsi byl a kam zase jdeš? 

Pokud s někým žijeme delší dobu, moc dobře známe i jeho návyky. Chodí partner z práce rovnou domů, ale posledních pár týdnů se několikrát do týdne zdrží? Pokaždé si ale najde jinou výmluvu? Už tohle je podezřelé. Nejčastěji se muži, ale vlastně i ženy, vymlouvají na přátele. Jenže žádný kamarád ani kamarádka vám pravdu neodhalí, na to nespoléhejte. Kamarádi vždy drží při sobě. Určitě je to ale první známka toho, že něco není v pořádku. Pokud partner zrovna nechystá nějaké obrovské překvapení pro vás, není dobře, že se najednou začne opožďovat. Celkově je špatným znamením, pokud u partnera začne docházet k tomu, že doma je méně, než před tím. 

sám na lavičce

Kde má mobilní telefon? 

Číst někomu za zády zprávy v mobilním telefonu, to je neslušné a rozhodně to nedělejte, ani když máte nějaké podezření na nevěru. On se totiž partner může usvědčit sám a to tak, že si bude brát telefon neustále k sobě. Jakmile si všimnete, že nedá mobil z ruky a má ho neustále u sebe, zpozorněte. Pokud před vámi telefon nechce nechat bez dozoru, asi v něm něco skrývá nebo se bojí, že bude mít třeba nevyžádaný telefonát v nevhodnou dobu. 

Typickými znaky nevěry pak jsou vůně parfému na partnerově límečku, kterou se rozhodně nestříkáte vy, na rtěnku na košili si asi každý dá pozor, ale obvykle se nevěrníci začínají i jinak chovat, jsou roztržití a dost možná vám to doma přestane fungovat i v milostném životě. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dokážete odhalit nevěru? Čeho si všímat a jak partnera usvědčit?