Nezařazené

Dřevostavba jako krok tím správným směrem

Chcete si konečně splnit sen o vlastním bydlení, ale nevíte pro jaký stavební systém se rozhodnout? Zvolíte dřevostavbu nebo raději budete skládat cihlu k cihle? Dřevostavby už pro většinu z nás nejsou žádnou novinkou, i když stále u nás nejsou tak hojně zastoupeny jako je tomu v severských zemích nebo v USA a Kanadě. Dřevostavby ušly pořádnou cestu kupředu a dnes mohou hravě konkurovat cihlovým domům. Pojďme si společně představit jejich největší přednosti, kterými se mohou pyšnit.

  1. Bydlení v krátkém časovém horizontu

dřevěný dům

Stavba montovaného domu není příliš náročná a je postavená v krátkém časovém horizontu. Od podepsání smlouvy, přes výrobu v továrně po samotnou instalaci uplyne často jen několik měsíců a vy se můžete nastěhovat. Hrubá stavba je otázkou několika dní a přibližně měsíc pak zaberou dokončovací práce. V případě montovaných staveb odpadá mokrý proces výroby a s ním spojené technické přestávky, celá montáž se tak výrazně urychlí.

  1. Na klíč a od jediného dodavatele

Výstavba cihlového domu povětšinou spojuje hned několik profesí a nikdy na nich nepracuje jen jediná firma, ale jedná se o spolupráci hned několika. I z tohoto důvodu se velmi často stává, že dojde ke zdržení stavby. Materiál nedorazí včas, některé práce se o několik týdnů zdrží a vy se ve výsledku stěhujete o několik měsíců později. Dřevostavby jsou povětšinou dílem jedné firmy, vše funguje jako zakázková výroba a je vyhotoveno přímo na klíč dle přání zákazníka. V případě jakéhokoliv problému se zákazník vždy obrací na jediného dodavatele a není tak potřeba složitě dohledávat, kdo se případně dopustil pochybení.

osamělá dřevostavba

Dřevostavby vysočina https://www.hbstavby.com/na-klic/ jsou přesně typem bydlení, ve kterém prožijete spokojený a plnohodnotný život bez jakýkoliv problémů, které by se byť jen okrajově týkali vašeho bydlení.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dřevostavba jako krok tím správným směrem