Nezařazené

Jak poznáte toho pravého/ tu pravou?

Konečně jste poznali někoho, s kým je vám opravdu dobře. Cítíte se s tím druhým jako nikdy s nikým a možná si i myslíte, že by to konečně mohlo být ono? Ale po nějakém čase jste na pochybách, zda se jedná skutečně o vašeho osudového partnera a máte-li předpoklady pro společnou budoucnost. Zde vám představíte několik ukazatelů, podle kterých už budete mít jasno.

partnerský vztah

  1. Bere vás do společnosti

Vaše seznamování začíná tím, že se postupně setkáváte na různých místech. Začíná to večeří, kinem nebo výletem. Zřejmě se pak dostáváte i do věší společnosti, kde vás může společně vidět více lidí, to bezpochyby znamená, že se za vás nestydí. Pokud vás ale začíná brát mezi své přátele, je to opravdu na dobré cestě. Někdo, kdo by to s vámi nemyslel vážně a chtěl by s vámi pouze kamarádský vztah, by vás pravděpodobně nebral mezi své přátele. A pokud vás vezme i domů a seznámí vás s rodiči, máte už skoro vyhráno! Pokud vás někdo seznámí s rodiči a dokonce vás bere na společné rodinné sešlosti, myslí to s vámi skutečně vážně.

  1. Plánuje s vámi budoucnost

Vaše začátky vypadaly zejména tak, že jste poznávali jeden druhého, postupně jste si začínali rozumět a vytvářeli si hlubší vztah. Ale pokud se to vše neodehrává v přítomnosti a chce slyšet něco také o dalším setkání a možná i vzdálenější budoucnosti, znamená to pouze dobré vyhlídky. Pokud s vámi bude chtít plánovat příští dovolenou, ale třeba i společné bydlení nebo děti, můžete se spolehnout na to, že to s vámi myslí vážně.

muž a žena srdc

  1. Vyjadřuje vám lásku

To nejdůležitější na vašem vztahu je. pokud vám vaše druhá polovička vyjadřuje, jak moc ji na vás záleží. Pokud vás stále zahrnuje lichotkami, zamilovanými slovy a vyzná se ze svých citů, je to dobré znamení. Partner, který by vám nikdy nevyznal lásku, to s vámi jistě nemyslí vážně. Ne každý sice umí city vyznat, ale jde snadno poznat, pokud vám druhý vyzná lásku a nemusí to být zrovna slovně. Jednoduše, pokud vám dokáže přiznat, jak hodně vás má druhý rád, je to zcela jistě ten pravý pro vás.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak poznáte toho pravého/ tu pravou?