Nezařazené

Nádherná štěňátka čekají na nové majitele

Stále jsou k dispozici nádherná štěňátka rasy akita inu. Akita inu jsou povahově velmi jedineční pejskové, které nadevšechno milují svého majitele a svou celou rodinu. Dokážou vyjít i s ostatními zvířaty, ale je nutná včasná socializace! Jinak by mohla být brána jako konkurence a pejsek by se mohl snažit vyvolávat konflikt s nimi, a to určitě nechcete.

Dopřejte své rodině nový přírůstek v podobě tohoto krasavce a budete mít o lásku postaráno.

akita inu

Připravte svoje bydlení na příchod nového člena rodiny. Musíte opravdu dohlédnout na to, aby byla připravena miska na pití a jídlo a aby měl nějakou hračku a pelíšek. Pejsek musí hned po příchodu vědět, kde se nachází voda a kde má svoje místečko. Hračka je nutností, protože si vezměte, že jste si domu přivedli malé miminko či dvouleté dítě.

Pokud máte domácnost již připravenou na příchod malého pejska, tak je to skvělé!

štěně akita

Jak již bylo zmíněno, nezapomínejte na včasnou socializaci pejska, protože pokud opomenete tuto zásadní věc s ním podstupovat, tak z pejska může vyrůst nevyrovnaný pejsek, který nebude příliš přátelský k ostatním zvířatům i lidem! Pořádají se různé socializační procházky pod dohledem zkušeného odborníka se zvířaty, který pomůže při jakýkoliv problémech, s kterými se můžeme potýkat.

Pejska se nutné taky vycvičit, takže takový cvičák je velmi vítanou aktivitou. Sportovní zapojení tohoto plemene je také báječnou volbou. Pejsek je učenlivý a dokáže se zabavit při možnosti sportů a jiných aktivit jako například agility, společné běhání na postroji, výstavy, dogdancing atp.

Akita inu prodej https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ – to je slovní spojení, které se často nevidí, protože je to velmi žádané plemeno. Dokonce ho vlastní i některé celebrity, věděli jste o tom?

Barevné varianty tohoto plemene jsou naprosto dokonalé. Můžete si vybrat ze široké škály barev, které se Vám bude líbit nejvíce.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nádherná štěňátka čekají na nové majitele