Nezařazené

Jak probíhá stěhování Praha s profesionály

Co můžete po stěhovací firmě požadovat

Vzdálenost – stěhovací služby se nezastaví ani přejezdem přes hranice České republiky. Solidní firma vás přestěhuje i do zahraničí. Důležité je pouze dohodnout podmínky, rozsah prací, přesný „itinerář“ celé akce a součinnost s klientem. Do zahraničí je možné provést i komplexní službu „na klíč“.

Spolehlivost a ochota – jeden ze zásadních bodů úspěchu v podnikání ve stěhovacích službách. Být v přesný čas na stanoveném místě, závazně se řídit termíny a ochotně spolupracovat s klientem v případě změny je důležitý aspekt, který pak přináší pozitivní ohlasy a dělá celé firmě dobrou reklamu.

krabice na stěhování

Velmi těžká břemena – být stěhovákem je někdy těžký úděl, ti se nesmí zastavit ani před intarzovaným klasicistním psacím stolem z konce 18. století, který je nejen těžký, ale především velmi cenný. Převezou vám i trezor, pianino, starožitné postele či skříně, i když je musí vynést do několika pater bez výtahu.

Montáž nábytku – výhodou většiny současného nábytku je jeho demontovatelnost. Rozebrat a znovu složit – to je součástí stěhovací profese, i když tomu tak před pár desítkami let nebylo. Obtížné je především takto přestěhovat vestavěné skříně na míru a kuchyňské linky.

Vyklízení bytů, domů a nebytových prostor – stěhovací společnosti zajišťují i komplexní vyklízení veškerých komerčních i bytových prostor, např. v rámci pozůstalosti při úmrtí v rodině, při zakoupení nemovitosti s původním nábytkem, rekonstrukci objektu atd.

složené kartonové krabice

Firmy (kanceláře) – nejen domácnosti, ale i firmy se potřebují čas od času přemístit na nové působiště. Znamená to zejména manipulaci s kancelářským nábytkem, někdy i většího rozsahu, než jsou dvě či tři malé „kamrlíky“ se čtyřmi stoly a dvěma skříněmi. Může jít i o velké zakázky stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ několika pater velké budovy pro cirka dvě stovky zaměstnanců.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak probíhá stěhování Praha s profesionály