Nezařazené

Malé a útulné mobilní domy na celoroční bydlení

Otázku bydlení řeší v životě snad každý z nás. Někteří lidé se stěhují do velkých měst, jiní zůstávají na vesnicích a v menších městečkách. Stejně tak jako si volíme různé druhy bydlení, i zde opět platí, že někteří si volí pronájem v bytě, ale jiní chtějí něco vlastního. Na vlastní dům je však hodně těžké si našetřit, proto se to většinou řeší půjčkou, hypotékou či úvěrem. Jestliže se nechceme zadlužit na mnoho let dopředu, ale raději bychom volili něco levnějšího, můžeme se poohlížet po různých dalších možnostech bydlení. Pokud byste chtěli něco vlastního a zároveň levnějšího, pak můžete zvolit mobilní dům.

Některé typy mobilních domů pořídíte klidně i do jednoho milionu. Rozměr takového obydlí je samozřejmě menší, například kolem 48 metrů čtverečních. Takovéto malé, ale soukromé a útulné bydlení představuje i Relax 4 Lavarohouse.

rodina u stolu

Objekty bývají velice často vhodné pro celoroční ubytování. Pro tyto účely je speciálně připraven i tento typ objektu. Dům si stačí zarezervovat a koupit. Dopravu zajišťuje profesionální přepravce, takže si nemusíte s ničím dělat starosti, stačí si jen koupit pozemek.

Tento druh bydlení je samozřejmě menší, ale za to velice příjemný, útulný a máte vždy zajištěné soukromí.

Objekt je úplně nový. Najdete v něm koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem. Dále také záchod, zrcadlo a pod umyvadlem koupelnovou skříňku.

dům interiér

Ještě si řekneme něco o celé konstrukci. Jak jsme si již řekli, jedná se o celoroční typ ubytování, protože objekt je zateplen pomocí speciální technologie, jedná se až o 100 mm pevné tepelně izolační vrstvy. Zateplení podlahy je až 120 mm. Venkovní fasáda je vytvořena v barvě dubu. Vnitřní stěhy jsou ze sádrokartonu, jako bývají v některých domech a velice často je najdeme právě v bytech.

Dva pokoje jsou poměrně rozlehlé na to, že mají jen malou velikost. Pohodlně si v jedné z místností vytvoříte samostatnou ložnici a v druhé obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Malé a útulné mobilní domy na celoroční bydlení