Nezařazené

O co můžete požádat masérku v erotickém salónu

Výraz erotické masáže může vyvolávat v mnohých z vás představy o tom, jak se oddáváte slastnému pocitu v okamžiku, kdy se masérka věnuje vašemu penisu, až do orgastického vyvrcholení. To je jistě pravda, ovšem to bychom tuto proceduru výrazně zjednodušili a hlavně ochudili o další nevšední zážitky, kterých se nám nedostává ani v partnerském soužití.

hezká dívka

Lávové kameny – co byste možná neočekávali v erotickém masérském salónu, je pokládání lávových kamenů na různé části těla, nejčastěji na plochu zad. To ovšem není jediné místo, kam si můžete přát pokládat nahřáté minerály, kupříkladu v Japonsku se pokládají i na břicho kvůli zlepšení trávení, nebo na plosky chodidel, kde se nachází mnoho reflexních bodů.

masérský salón

Masáž hýždí a stehen – vnitřní a zadní strany stehen a hýždě jsou partie, kde se ukládá mnoho tzv. fyzických blokád, vyvolaných traumatickými událostmi v průběhu života. Jsou to místa, která brání průchodu energie skrze meridiány (čakry), a je důležité jim napomáhat v uvolnění a odblokování. Zvláště od krásné a milé masérky to může být velmi příjemný úkon, nehledě na to, že hýždě (zadek) jsou i pro mnohé z nás erotogenní zónou.

Masáž prostaty – šikovně prováděná masáž prostaty dokáže vyvolat obrovské vzrušení a přivodit rychlý a výrazný orgasmus. Pokud jste dosud nic takového neabsolvovali, můžeme doporučit.

Bříško a pupík – na hlazení bříška se často zapomíná, bývá v některých partnerských vztazích opomenuto a zůstává stranou zájmu, na rozdíl od pohlavních orgánů a poprsí. Bříško si také zaslouží něžné doteky a nezapomínejte ani na pupík, je to jedna z výrazných bran k rozkoši.

Chodidla – footjob také bývá součástí masáží erotických, ovšem některé masérky vám rády vyhoví a budou masírovat i vaše chodidla. Reflexní body na chodidlech jsou velice účinné pro odblokování a navození uvolnění a pohody a dají se na ně aplikovat i nahřáté lávové kameny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O co můžete požádat masérku v erotickém salónu