Nezařazené

Otevřeme dveře zákazníkům

Klesá vám počet objednávek, ačkoliv máte zajímavější zboží než konkurence? Máte příznivější cenu, a přesto zákazníci nakoupí jinde? Tady je jistě na vině nedostatečná viditelnost vašich webových stránek. Je třeba zaměřit se na účelnou formu propagace a optimalizovat obsah vašich stránek tak, aby je vyhledávače lépe rozpoznaly. Tyto techniky se skrývají pod zkratkou SEO.

sociální média

Specialista na internetový marketing ví jak na SEO! Jedním takovým specialistou jsme i my a rádi podpoříme viditelnost vašich internetových stránek ve vyhledávačích.

Každá zakázka je pro nás jedinečná a každý klient má individuální potřeby. Jedno však mají vždy společné. Chtějí být vidět, chtějí lepší pozice ve vyhledávačích, chtějí velký počet nových zákazníků. Rádi jim k tomu pomůžeme.

Vybereme několik klíčových slov a precizně upravíme obsah internetových stránek. SEO analýza odhalí, zda jsme postupovali správně. Již tato úprava vás posouvá ve vyhledávači směrem vzhůru. Je třeba však pokračovat a aktivně propagovat vaše stránky. Takovému postupu se říká linkbuilding. Co představuje? Je to časově náročná aktivita, která umísťuje odkaz na vaše stránky na externí tematické webové stránky. Množství prokliknutí vám zajišťuje návštěvnost, ale především dává signál systému vyhledávače, že vaše stránky jsou důvěryhodným zdrojem. Tím se dostáváte na stále vyšší a vyšší pozici.

podnikatel

Propagace vašich stránek je činnost, které je třeba věnovat velkou pozornost. A to pozornost dlouhodobou a pravidelnou. My vám nabízíme službu kompletní správy, která je u našich klientů velmi oblíbená. Pravidelně vám zajistíme PR články pro klíčová slova a jejich publikaci na tematických webech, které jsou zárukou jejich vysoké návštěvnosti.

Do budoucna bude počet vašich objednávek jen narůstat, jelikož bude narůstat počet nových zákazníků.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Otevřeme dveře zákazníkům