Nezařazené

Pronájem vozu

Automobily jsou bohužel také jenom stroje a zkrátka někdy dojde k jejich poruše. Pokud však automobil nutně potřebujete a to za účelem odvozu materiálu na stavbu, nebo z důvodu důležité schůzky tak máte problém. V takovém případě je dobré oslovit známé, nebo rodinu, pokud se jedná a jednorázové půjčení. Pokud však potřebujete automobil každý den, tak se obraťte na pronájem vozu. Levná autopůjčovna Praha, Vám nabídne na výběr mnoho vozů, na které je spoleh.

Autopůjčovna (2)

Tato autopůjčovna už funguje na trhu přes 22 let a má velice dobré zkušenosti s pronájem vozů a vědí, co zákazník potřebuje. V jejich vozovém parku jsou jak menší vozy, tak dodávky a také minibusy. Jejich automobily podléhají pravidelným prohlídkám a dbá se na to, aby byly v perfektním stavu. Mimo to mají většina z nich nadstandartní výbavu a nemají žádné přihlouplé reklamy, které jsou po celém autě. Díky tomu s nimi můžete vyrazit na svatbu, pohřeb, nebo jinou nevšední příležitost, aniž, byste se styděli. Pokud nutně pronájem potřebujete, tak Vám firma po zavolání přistaví auto v Praze a také na letiště Václava Havla. Samozřejmostí je zde také platba kartou, která by měla být všude prioritou.

U každého vozu zvlášť je rozepsána jeho kompletní výbava a také ceník pronájmu. Ten je rozepsaný na letní a zimní sezónu. Ceník pronájmu je uvedený od 3 dnů pronájmu až po 1 měsíc a ceny jsou bez DPH. Také je zde cena za víkend, který se počítá od pátku od 15:00 do pondělí do 8:00. Všechny automobily jsou samozřejmě s plnou nádrží a také se s plnou nádrží vrací zpět. Navíc Vám k automobilu půjčí zdarma dětskou sedačku, či podsedák. Všechny automobily mají také dálniční známku pro celou Českou republiku.

Autopůjčovna

Pokud tedy sháníte dlouhodobí, či krátkodobí pronájem, tak zvolte tuto půjčovnu. Zaručeně nebudete litovat a budou se Vám jejich služby líbit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pronájem vozu